Hakkımızda

Hakkımızda
Ceren in tarihçesi, 1989 yılında yaşar kâhya’nın girişimci ruhu ile başlamıştır. Serigrafi baskı sektöründe kaliteli ve istikrarlı imalat prensibiyle yola çıkan ceren, yükselen başarı grafiğini; sürekli artan ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi, yenilikçi yaklaşımlarla dünyayı yakından takip etmesi sayesinde yakalamıştır. dünya ile paralel olarak gelişen ve büyüyen sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek ve müşterilerine daha fazla seçenek sunmak için 2001 yılında ithalat yapmaya başlayan ceren, bilinçli yönetim anlayışıyla kısa süre içersinde sektördeki dünya çapında lider firmaların distiribitörlüklerini üstlenmiştir. ürün çeşitleri arasında, serigrafi baskı, transfer baskı, sublime baskı, tekstil baskı, tampon baskı mürekkepleri ve yardımcı malzemeleri, tampon ve serigrafi makinaları çeşitleri vardır.

Ceren, hizmet anlayışını sadece fiyat politikası üzerine kurmamaktadır. yenilikçi olmaya, fark yaratmaya, dünya çapında edindiği deneyimleri paylaşmaya, müşterilerine yeni değerler katmaya, kalıcı ve yakın ilişkiler kurmaya, verimliliğe ve dinamizme odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir.

Ceren 1989 yılında imalat ile başladığı ticari hayatına, 2000 yılında yaptığı ithalat atılımıyla yeni bir soluk katmış, 2005 yılı itibariyle emin adımlarla ihracat hamlesine de başlamışıtır. bu amaçla yönetim anlayışını efektif liderlik yapısından sistematik bir organizasyon yapısına geçirerek geliştirmiş, kurumsal bir yönetim anlayışını benimsemiştir. alanında uzmanlaşmış yetkin kadrosu ve yaygın bayilikleri ile ceren uluslar arası bir firma konumuna ulaşmıştır.

Değişen ve gelişen teknoloji sayesinde, her nekedar serigrafi baskı yöntemi yerini dijital baskıya bırakmış gibi düşünülsede dünyadaki ilk baskı yöntemlerinden biri olan serigrafiye en az sizler kadar değer veriyoruz ve sizlere hayatınızı zenginleştiren renkler gibi değerli hizmet sunmaya çalışıyoruz.